PTE Vízi Sportnap

Június 8-án a "PTE-A Családokért" programsorozat részeként vízi sportnap lesz a Pécsi Hullámfürdőben!

A családi programsorozat szervezői -közös együttműködésben a PTE sporttal foglalkozó egységeivel- vízi sport- és egészségnapot rendeznek az Egyetem munkatársai és családtagjaik számára. A jelentkezők többféle sporteszközt, sportágat kipróbálhatnak, illetve a kilátogatók számára elérhető lesz egészségügyi állapot felmérés, testtömeg index- és csontsűrűség mérés.

Részletek:

• Helyszín: Hullámfürdő (Pécs, Szendrey Júlia u. 7, 7623)
  • Időpont: június 08. /szombat/ 09:00 - 18:00
  • A PTE munkatársainak, illetve családtagjaik számára a belépés 5 főig ingyenes.
  • Jelentkezés: május 23-tól itt az eseményen belül (alul) BEJELENTKEZÉS után elvégezhető.
  • Jelentkezési határidő2024.06.06.

Sportágak:

• lábtenisz
  • röplabda játék
  • aqua dancre
  • aerobik
  • játékos vízi vetélkedők

Sporteszközök:

• vadvízi kenu
  • sup
  • íjászat
  • trambulin
  • felfújható vár kisebbeknek
  • mini ping-pong
  • tollas, kosár…stb.

Közreműködő egyetemi sportegységek:

• PTE TTK Sporttudományi és Testnevelési Intézet
  • PTE OIG Sportiroda
  • PTE Egészségtudományi Kar
  • PTE ÁOK Testnevelés- és Mozgásközpont

A rendezvényen fellép a PTE Táncegyüttes csapata.

További kérdés, kérés esetén a csalad@pte.hu e-mail címen, vagy a PTE-A Családokért honlapján lehet érdeklődni.

Tájékoztatjuk a résztvevőket, hogy az eseményen mindenki saját felelősségére vesz részt.