Alpesi Sí Óriás- műlesiklás MEFOB

2023.02.06. 08:00
Helyszín:
Mátraszentistván

2023. január 28. – február 5. között Franciaországban kerül megrendezésre az Alpesi Sí, Snowboard és Sífutó MEFOB.

A szervezők természetesen a Pécsi Tudományegyetem hallgatóit is várják, akár baráti társaságként is lehet jelentkezni a megmérettetésre. Egyúttal felhívjuk a figyelmeteket, hogy az alpesi sí óriásműlesiklás versenyszáma február 6-án, Mátraszentistvánon kerül megrendezésre!

Részletek:

• Időpont: 2023. 01. 28.-02. 05.
  • Helyszín: Franciaország, Puy St Vincent
  • Nevezés: Mindkét eseményre a https://nevezes.mefob.hu/ oldalon lehet nevezni.
  • Nevezési határidő: 2022. december 20. 23:55
  • Rendező: A MEFS megbízásából a BGE Sportközpont
  • Szervezők: Naturell SE, SAEM Les Ecrins, Webvacation utazási kft.
  • Költségek: Önköltséges, de a szervezők az utazást és a szállást kedvezményes árakon biztosítják.

Versenyszámok:

• Alpesi Sí: slalom, paralell slalom, sí cross
  • Snowboard: slalom, paralell slalom, boardercross (gerincvédő, sisak)
  • Sífutás: 5km-es táv

Ha PTE-s hallgatóként kérdésed, kérésed merül fel valamelyik eseménnyel kapcsolatban, keress minket az egyetemisport@pte.hu e-mail címen.

Tudtad, hogy egy eredményes MEFOB részvétellel sportösztöndíjban részesülhetsz!?

Sportág: