PTE 3x3 Kosárlabda Kupa

2020.03.16. 21:30
Helyszín:
POTE Csarnok

A járványügyi helyzetre való tekintettel: ELHALASZTVA!

Regarding the epidemiological situation: POSTPONED!

---ENGLISH BELOW---

Idén tavasszal az ÁOK Testnevelés- és Mozgásközpont, valamint a PTE Sportiroda közös szervezésében kerül megrendezésre a B3x3-as kosárlabda torna, amelyre a szervezők az elmúlt évekhez hasonlóan várják egyetemi csapatok jelentkezését.

További részletek:

Helyszín: POTE Csarnok (Pécs, Jakabhegyi út 6.)

Időpont: 2020. március 16. hétfő, 21:30

Jelentkezés: aok.testneveles.mozgaskozpont@pte.hu email címen, 2020. március 12-ig.

4 fős csapatok jelentkezését várják!

VERSENYSZABÁLYOK

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UP 3x3 Basketball Cup will be organised by ÁOK Sport Centre and UP Sports Office.

Details:

Date and place: 9:30PM on 16th of March 2020, Medical Faculty Sports hall

Registration at aok.testneveles.mozgaskozpont@pte.hu

Deadline: 12th of March 2020

We are waiting for 4-person teams!

RULES

Sportág: