I. PTE Dolgozói Kispályás Foci Torna

2019.09.27. 16:00
Helyszín:
PEAC műfüves pálya

Először szervez kispályás foci kupát a munkatársak számára a PTE OIG Sportiroda.

Az I. PTE Dolgozói Kispályás Foci Tornára nevezni (BEJELENTKEZÉS után) itt az esemény alján tudnak a csapatkapitányok, szeptember 25-ig.

VERSENYKIÍRÁS:

• Dátum: 2019. szeptember 27. PÉNTEK
  • Várható mérkőzés időpontok:  16.00– 21.00 óra között
  • Helyszín: Pécs, Verseny utca – PEAC műfüves pálya
  • Csapatok száma: 8

Lebonyolítás:

• Bajnokságra PTE szervezeti egységeinek munkatársai jelentkezhetnek, a csapat maximális létszáma 10 fő, melyben 2 külsős (NEM PTE polgár) játékos játszhat.
  • Mérkőzések 2x12 percesek, köztük 1 perc szünettel.
  • Pályán lévők száma: 6 játékos (5+1).
  • Cserelehetőség: nincs megkötés, szabályosan bármennyit cserélhet egy csapat, de 5+1-nél többen nem tartózkodhatnak egy alakulatból a pályán!
  • Csapatokra maximum 10 percet várhat a játékvezető, ha ez idő alatt nem jelent meg, akkor az ellenfél nyer 3-0-s eredménnyel.
  • Lebonyolítás: 2x4-es csoportban körmérkőzések, amelyeket követően a csoport 1-2. helyezettek Final Four-ban döntik el a kupa kimenetelét.
  • A kupa csakis extrém időjárási viszonyok esetén maradhat el (Vihar, villámlás és eső)!!!
  • Öltözők biztosítva a helyszínen.
  • Játékvezetők: a szervező PTE Sportiroda biztosít, akiket kérünk tisztelni és elfogadni azt, hogy TÉVEDNI EMBERI DOLOG!

Online regisztráció:

• BEJELENTKEZÉS után itt az esemény alján!
  • A regisztrációt a csapatkapitányok végzik el, a csapattagok nevének megadásával
  • Az első 8 csapat jelentkezését tudjuk elfogadni (további 3 csapat a várólistára kerül)!

Szervezők elérhetőségei:

• PTE Sportiroda