Nagyszerűen vettünk részt az idei rókaűzésen!

25. alkalommal rendezték meg a Pécs és Kaposvár közötti Rókaűzők váltófutóversenyt, amelyen a Pécsi Tudományegyetemet öt dolgozói, valamint egy a PTE Gyakorló Gimnázium diákjaiból szerveződött hallgatói váltócsapat képviselte.

Az elmúlt évekre visszatekintve ez rekordszámú nevezést jelent, ami jól jelzi az Egyetem dolgozóinak egyre komolyabb elköteleződését a futósport iránt. Nemcsak a rendezvényen, hanem az eredményhirdetésen is nagy örömmel vettek részt csapataink, hiszen a PTE Brainpower elnevezésű alakulatunk a „munkahelyi és egyetemek közötti kategóriában” a II. helyezésig futotta magát, míg a PTE KK Szívgyógyászati Klinika MegFOX gárdája az „egyetemek közötti kategóriában” az előkelő III. helyen végzett.

A rendezvény a PTE a Családokért programsorozat részeként a PTE Sportiroda munkatársainak szervezésében valósult meg, akik ezúton is gratulálnak a kiváló PTE-s eredményekhez.

Résztvevő csapatok

Fittbike-Babitsos ROCKák