17. Unisport hírmagazin

Lazulj kicsit és pörgesd végig az UniSport legújabb számát!

• Bemelegítésként ismerd meg a HÖOK sportért felelős elnökségi tagját: Kiss Viktort, aki a HÖOK jelenleg zajló FIFA Bajnokságán kívül izgalmas munkájáról is mesél.
  • #Képbe_hoznak a világszerte zajló élénk, kibertérben zajló sportélettel – az ATE és a BGE mellett most Amerika és Dél-Európa került az UniSport aktuális lapszámának fókuszába!
  • A #Jó_arc rovatot a BME oktatójával: Györke Gáborral élesítették, aki kézilabdaedző és játékos, de trénerként már a strandkézilabdában is kipróbálta magát.
  • #Sör_mellett a PTE online sportjátékáról, a halászhálóból készülő gördeszkáról és a lengyel egyetemi sportolók önkénteskedéséről tudhatsz meg többet.
  • A #Forma_bontó rovatból megtudhatod, miként mérheted a fittségi szintedet és hogyan tehetsz annak növeléséért, de a mozgás szellemi fittségre ható hasznairól is olvashatsz.
  • #Stressz_oldóként a hazai egyetemek e-bajnokságainak összefoglalóját és a petanque sport ismertetőjét ajánlják.

Minden részlet itt!!!

Tags: