PTE-s győzelem az Aerobik MEFOB-on!

A PTE-s Vajda Virág lett az idei MEFOB bajnok Basic Aerobik kategóriában

Az idei Aerobik MEFOB-on Vajda Virág, a Pécsi Tudományegyetem hallgatója állhatott fel a dobogó legfelső fokára Basic Aerobik kategóriában. Aero Step-ben a Szegedi Tudományegyetem diadalmaskodott. Szőllősi Panna a Debreceni Egyetem hallgatója, pedig Sportaerobik kategóriában lett az első.

Április 27-én a Folyondár Sportközpontban rendezte meg a Magyar Torna Szövetség Aerobik Szakág szakmai felügyeletével a D’Aerobic TSE (Budapest) a Magyar Egyetemi – Főiskolai Aerobik Bajnokságot.

A versenyen nyolc egyetem hallgatói három kategóriában méretették meg magunkat, melyen az alábbi eredmények születtek:

Basic Aerobik kategóriában:

1. Vajda Virág – PTE
  2. Szegedi Dóra Alexandra - SE SEK
  3. Béres Boglárka – ELTE
  4. Balogh Andrea Stella – EKE
  5. Balogh Emese Nóra – KRE
  6. Koczka Lilla – KRE
  7. Pataki Júlia - SZE

Aero Step kategóriában:

1. helyezett: Szegedi Tudományegyetem csapata: Bartók Anikó, Benkovics Réka, Gyekiczki Adél, Kása Viktória, Petrás Barbara, Vass Gabriella

Sportaerobik kategóriában: