SPORTOLJ VELÜNK!

Kedves Egyetemi Polgár!

Az alábbi rövid kérdőív(ek) kitöltésében szeretnénk kérni segítségét!
A PTE Sportiroda 2013 óta szervez szabadidős és versenysport rendezvényeket a Pécsi Tudományegyetem polgárai számára, a rendezvények köre 2018-ban a Táncoló Egyetem programjaival bővült. A veszélyhelyzet időszakában is igyekeztünk aktivitásra buzdítani mindenkit, azonban most újra lehetőségünk nyílik a személyes programok lebonyolítására. Ahhoz, hogy rendezvényeinkkel még jobban meg tudjuk felelni az elvárásoknak, még magasabb színvonalú és sokszínűbb programokat kínálhassunk, kérjük, válaszoljon kérdéseinkre!

A kérdőív kitöltése kb. 5 percet vesz igénybe, anonim, az összegyűjtött adatokat pedig kizárólag az egyetemi sport fejlesztésére használjuk fel.

A kérdőívet a jogviszonyának megfelelő gombra történő kattintással indíthatja. Köszönjük közreműködését!