PTE Soron Kívüli Sport és Parasport Ösztöndíj

A Pécsi Tudományegyetem pályázatot ír ki a PTE Soron Kívüli Sport és Parasport Ösztöndíj (a továbbiakban: ösztöndíj) elnyerésére. Az ösztöndíj célja, hogy elismerést nyerjen azoknak az élsportoló hallgatóknak a kiemelkedő sporttevékenysége, akik valamilyen nemzetközi versenyre kiajánlást nyernek el, azonban nem rendelkeznek a részvételhez szükséges megfelelő anyagi háttérrel.

Pályázatot nyújthatnak be a Pécsi Tudományegyetem aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező magyar és külföldi állampolgárságú hallgatói.

A teljes pályázati felhívás, valamint az adatlap letölthető online a PTE sportoldalán, valamint a Neptun felületén (Neptun Meet Street/ PTE Sportiroda/Dokumentumok), illetve személyesen átvehető a Sportirodában (Rektori Kabinet, Vasvári Pál u. 4. 213-as iroda).

A pályázatok benyújtása folyamatos 2019. június 28-ig.

A sportösztöndíjjal kapcsolatban kérdezni tudtok a PTE Sportiroda facebook oldalán, valamint a hari.jozsef@pte.hu e-mail címen.