Párosban még szép az élet

Párosban maradtak életben a PTE-s remények tollaslabdában az Európai Egyetemek Bajnokságán, Miskolcon. Az egyéni küzdelmek sajnos éremesély nélkül zárultak július 17-én.
“A balszerencse és a rossz forma találkozott egymással, az akarat megvolt, de nem volt elég” - összegezte az egyéni küzdelmeket dr. Végh Miklós, majd hozzátette: “Sajnos minden egyénink elúszott.”
Két párosban viszont még érdekeltek vagyunk!

Kiss Bene Bejamin és Gonda Daniella vegyespárosban illetve Gonda Daniella és Kiss Fanni Dóra női párosban még versenyben vannak, ma vívnak majd csatát a továbbjutásért.

Vegyespárosunk a Weekes-Lu párost (University of Warvick) győzte le 2:0-ra, női párosunk pedig a Cilek-Sonnur párost (Maramara University).
Ma 10 órától a mieink vegyesben a Lines-Liang párossal (University of Nottingham)  küzdenek meg, nőiben pedig 11:45-től lesz ellenfelünk a lengyel Tomczak-Wladzinska páros.
A két mérkőzést streamen élőben is lehet majd követni ezen a csatornán: