15. Unisport hírmagazin

Stay Home! Stay Active! – Egyetemi online sportkörkép az UniSportban

A legtöbb egyetem hihetetlen gyorsasággal reagált az otthon mozgás témájára. Menő ötletekkel, szuper anyagokkal rukkoltak elő az online térben. Az UniSport sorozatként mutatja be, ki, mit kínál a hallgatói számára.

Első körben #Képbe_hoznak a PE, az NKE, az EKE, a BGE, a DE, az ELTE és ELTE-SEK, valamint az SZE online sport kínálatával.

Bemelegítésként #Kattanj_rá Nyugat-Európa legismertebb egyetemeinek virtuális térben összeállított otthoni edzéstippjeire!

#Jó_arcok az Edutus Egyetem népszerű tesitanára: Csépe Panni és az SZTE gyorsasági görkorcsolyázója: Gardi Dominika.
#Forma_bontó témák az immunrendszer támogatása a táplálkozás által, de a magazin kivesézte a növényi italok legismertebb válfajait is.
#Stressz_oldó cikkükben pedig az EUSA égisze alatt futó SK4YS-projectet mutatják be.

Minden részlet itt!

Tags: