Jelentkezz a Judo MEFOBRA!

2017. november 18.-án kerül megrendezésre a Magyar Egyetemi és Főiskolai Bajnokság (MEFOB) judo sportágban. Cselgáncs igazi sikersportágnak számít a PTE-n, hiszen az elmúlt években rendre az összesített pontszámítás dobogós helyein végzett az egyetemi válogatott (tavaly a Testnevelési Egyetem mögött a második helyen). Érdemes tudni, hogy már egy MEFOB éremmel jogosulttá válhatsz a következő félévben, a PTE Sport és Parasport Ösztöndíjára.

Az indulni szándékozó hallgatóknak a Pécsi Küzdősport Egyesületben (PKSE, Pécs, Siklósi út 4. felüljáró alatt) felkészítő edzésekre van lehetőség (kedd és péntek 19 órától), melyet Romváry Attila judo edző tart.

Ki vehet részt a bajnokságon?

A versenyen a PTE valamennyi karának aktív nappali, levelezős BSc, BA, MSC, MA, osztatlan szakos és Ph.D. (ill. tavalyi évben abszolutóriumot szerzett) hallgatói indulhatnak.

Hogyan nevezhetsz?

A MEFOB-ra jelentkezés a kata.sey@etk.pte.hu email címen történik (a PTE együtt nevezi a hallgatókat) a következő adatok megadásával:

-              Név

-              Kar, szak és évfolyam

-              Születési dátum (év, hónap, nap)

-              Diákigazolvány száma

-              Kategória (profi vagy amatőr)

-              Súlycsoport

-              Elérhetőség (telefonszám, email)

Ezenfelül a részvételhez szükséges:

-              Hallgatói jogviszony igazolás (Tanulmányi Osztály),

-              Érvényes diákigazolvány és sportorvosi engedély

Nevezési határidő: 2017. október 29.

Ha bármilyen további kérdésed felmerülne a jelentkezéssel kapcsolatban, kérdezd a PTE Sportirodát!