II. Pécsi Jótékonysági Fitness Gála

2024.04.20. 09:00
Helyszín:
Kozármisleny Városi Sportcsarnok

Április 20-án szombaton, immár második alkalommal kerül megrendezésre a Pécsi Jótékonysági Fitness Gála a Kozármislenyi Sportcsarnokban. A rendezvény fő szervezője, Somogyi Kristóf a PTE Sportirodával karöltve sok szeretettel várja az érdeklődőket a jótékonysági eseményre.

A rendezvény teljes bevételét a Pécsi Jótékony Nőegylet kapja, akik rászoruló kisgyermekek, iskolások és egyetemista hallgatók sorsát egyaránt szívükön viselik.

Az eseményen részt vevők olyan neves edzőkkel mozoghatnak együtt, mint Katus Attila, vagy Pancsó Gergely és Úry Zsuzsanna. Ezen kívül Somogyi Kristóf is készül, hogy az edzésén résztvevőknek felejthetetlen élményben legyen része, illetve a Box Team csapata is izgalmas csavarral fűszerezi be az érdeklődők napját.

A szervezők várják a kismamákat vagy kisgyermekes szülőket is, hiszen a neves pécsi baba-mama szolgáltatók többek között olyan programokkal készülnek, mint a kismama torna, a szülésfelkészítő vagy éppen a kisgyermek jóga.

A közel 20 féle kitelepülő szolgáltatás mellett értékes tombola nyereményekben is részesülhetnek a látogatók.

Mozogjunk együtt és segítsünk a rászoruló pécsi gyermekeknek!

PTE Sportiroda

Somogyi Kristóf