PTE Sport és Parasport Ösztöndíj

2015 novemberében a Pécsi Tudományegyetem valamennyi sporttal foglalkozó egysége, kiegészülve a Kancellária, a Segítő Szolgálat, valamint az intézmény vezetőségének egy-egy tagjával megalapította a PTE Sport és Parasport Bizottságát. 2016 márciusában a testület munkája mindjárt első mérföldkövéhez ért a PTE Sport és Parasport Ösztöndíj megalapításával.. A juttatás azóta minden félévben kiírásra kerül. A sportösztöndíj célja, hogy támogatást nyújtson annak a hallgatónak, aki tanulmányi kötelezettségein túlmenően rendszeresen részt vállal a PTE sportéletében, valamint elismerje a sportban végzett munkáját és elért eredményeit. Pályázatot nyújthatnak be a PTE-n bármely képzési és finanszírozási formában tanulmányokat folytató, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező magyar, valamint külföldi állampolgárságú hallgatók.

PTE Sport és Parasport Ösztöndíj - 2018/19 - II.

A Pécsi Tudományegyetem a 2018/2019-es tanév tavaszi szemeszterében már hetedik alkalommal ír ki pályázatot a PTE Sport és Parasport Ösztöndíjának elnyerésére. A sportösztöndíj célja, hogy támogatást nyújtson olyan hallgatóknak, akik tanulmányi kötelezettségeiken túlmenően rendszeresen részt vállalnak a PTE sportéletében, valamint elismerje a sportban végzett munkájukat és elért eredményeiket.

Feliratkozás RSS - PTE Sport és Parasport Ösztöndíj csatornájára