Futsal Liga

  • Sorsolás - Eredmény
  • Tabella

2019.02.25.

2019.02.25.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
21:15 - 21:45 A csoport Tesókáim Idén sem jött el 5 2
21:45 - 22:15 C csoport Spártalyijak Rókus Megye Lordjai 8 0
22:15 - 22:45 A csoport Croatia In Team 8 1
22:45 - 23:15 C csoport Sevilla Sekanál Mav Star 2 2

2019.02.26.

2019.02.26.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
22:00 - 22:30 B csoport Ossas Afaseu 7 2
22:30 - 23:00 B csoport Uruguay Névnélkül 4 2

2019.02.28.

2019.02.28.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
21:30 - 22:00 D csoport Rába Stoke FC Erasmus #1 3 1
22:00 - 22:30 D csoport Culpa Lata Gigsz-Air 4 1

2019.03.04.

2019.03.04.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
21:15 - 21:45 A csoport Tesókáim Croatia 3 2
21:45 - 22:15 A csoport In Team Idén sem jött el 3 5
22:15 - 22:45 C csoport Piqué Blinders Rókus Megye Lordjai 6 0
22:45 - 23:15 D csoport Rába Stoke FC Culpa Lata 5 0

2019.03.05.

2019.03.05.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
21:00 - 21:30 B csoport Ossas Uruguay 4 3
21:30 - 22:00 D csoport Lányokat 2x Erasmus #1 2 2
22:00 - 22:30 C csoport Rókus Megye Lordjai Sevilla Sekanál 2 0

2019.03.06.

2019.03.06.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
21:00 - 21:30 C csoport Spártalyijak Piqué Blinders 3 3
21:30 - 22:00 D csoport Rába Stoke FC Lányokat 2x 8 1
22:00 - 22:30 C csoport Mav Star Rókus Megye Lordjai 1 5
22:30 - 23:00 B csoport Névnélkül Afaseu 8 3

2019.03.07.

2019.03.07.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
21:00 - 21:30 D csoport Gigsz-Air Erasmus #1 0 7
21:30 - 22:00 C csoport Mav Star Piqué Blinders 1 6

2019.03.11.

2019.03.11.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
22:15 - 22:45 A csoport Tesókáim In Team 11 3
22:45 - 23:15 A csoport Idén sem jött el Croatia 0 3

2019.03.12.

2019.03.12.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
21:00 - 21:30 B csoport Ossas Névnélkül 2 0
22:00 - 22:30 D csoport Gigsz-Air Lányokat 2x 1 8
22:30 - 23:00 D csoport Erasmus #1 Culpa Lata 2 1

2019.03.18.

2019.03.18.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
21:30 - 22:00 C csoport Spártalyijak Mav Star 10 1
22:00 - 22:30 C csoport Sevilla Sekanál Piqué Blinders 7 4
22:30 - 23:00 D csoport Rába Stoke FC Gigsz-Air 12 3
23:00 - 23:30 D csoport Culpa Lata Lányokat 2x 5 3
23:30 - 00:00 C csoport Spártalyijak Sevilla Sekanál 2 0

2019.03.19.

2019.03.19.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
00:00 - 00:30 B csoport Afaseu Uruguay 0 3

2019.03.20.

2019.03.20.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
21:00 - 21:30 Negyeddöntők Spártalyijak Erasmus #1 4 2
21:30 - 22:00 Negyeddöntők Tesókáim Uruguay 4 2
22:00 - 22:30 Negyeddöntők Ossas Croatia 5 4
22:30 - 23:00 Negyeddöntők Rába Stoke FC Piqué Blinders 2 0

2019.03.26.

2019.03.26.
Időpont Csoport Csapatok Eredmény
21:00 - 21:30 Elődöntő Tesókáim Spártalyijak 4 1
21:30 - 22:00 Elődöntő Ossas Rába Stoke FC 2 2
22:00 - 22:30 Bronzmérkőzés Ossas Spártalyijak 5 1
22:30 - 23:00 Döntő Tesókáim Rába Stoke FC 4 1
XLS

A csoport

A csoport
Helyezés Csapat M GY D V LG KG GK P
1 Tesókáim A csoport 3 3 0 0 19 7 12 9
2 Croatia A csoport 3 2 0 1 13 4 9 6
3 Idén sem jött el A csoport 3 1 0 2 7 11 -4 3
4 In Team A csoport 3 0 0 3 7 24 -17 0

B csoport

B csoport
Helyezés Csapat M GY D V LG KG GK P
1 Ossas B csoport 3 3 0 0 13 5 8 9
2 Uruguay B csoport 3 2 0 1 10 6 4 6
3 Névnélkül B csoport 3 1 0 2 10 9 1 3
4 Afaseu B csoport 3 0 0 3 5 18 -13 0

C csoport

C csoport
Helyezés Csapat M GY D V LG KG GK P
1 Spártalyijak C csoport 4 3 1 0 23 4 19 10
2 Piqué Blinders C csoport 4 2 1 1 19 11 8 7
3 Rókus Megye Lordjai C csoport 4 2 0 2 7 15 -8 6
4 Sevilla Sekanál C csoport 4 1 1 2 9 10 -1 4
5 Mav Star C csoport 4 0 1 3 5 23 -18 1

D csoport

D csoport
Helyezés Csapat M GY D V LG KG GK P
1 Rába Stoke FC D csoport 4 4 0 0 28 5 23 12
2 Erasmus #1 D csoport 4 2 1 1 12 6 6 7
3 Culpa Lata D csoport 4 2 0 2 10 11 -1 6
4 Lányokat 2x D csoport 4 1 1 2 14 16 -2 4
5 Gigsz-Air D csoport 4 0 0 4 5 31 -26 0
XLS

Oldalak

Feliratkozás RSS - Futsal Liga csatornájára